Střeličtí faráři

  1. Jan Chrysostom Bouslavský, OCist., investován 31. 10. 1649
  2. Jiří Stanislav Carduelis, inv. 29. 7. 1651
  3. Stanislav Vladislav Zamojský, inv. 24. 1. 1655
  4. Jan Hájek, inv. 25. 5. 1656
  5. František Hrabovský, inv. 28. 9. 1657
  6. Jiří Martin Hájek, inv. 22. 12. 1659
  7. Jan František Steiner, inv. 16. 9. 1662
  8. Valentin Bernard Jestřabský, inv. 22. 2. 1665
  9. Mikuláš Vilém Laurentides, inv. 2. 4. 1667
  10. František Xaverský Schott, inv. 2. 1. 1671
  11. Jakub Kelčák, inv. 31. 5. 1688
  12. Řehoř Jan František Kocourek, inv. 9. 1. 1692
  13. František Spicelius, inv. 12. 3. 1697
  14. Jiří František Bosák, inv. 25. 12. 1697
  15. Jan Jakub Ježek, inv. 8. 3. 1701
  16. Jan Josef Šidlo, inv. 30. 8. 1726
  17. Jan Karel Komárek, inv.5. 5. 1727
  18. Jiří Jan Schwartz, inv. 23. 7. 1729
  19. Ludvík Rossmann, inv. 28. 1. 1736
  20. Josef Černín, inv. 27. 7. 1758
  21. Kryštof Lendenhammer, inv. 1. 7. 1760
  22. Tomáš Navrátil, inv. 7. 12. 1774
  23. Kryštof Hrbáček, inv. 26. 1. 1786
  24. Václav Růžička, inv. 2. 8. 1810
  25. Josef Benedikt Polnický, inv. 4. 4. 1834
  26. Antonín Kotzent, inv. 9. 10. 1842
  27. Josef Müller, inv. 31. 5. 1845
  28. Michael Ignác Kobza, inv. 20. 6. 1865
  29. Josef Dubský, inv. 3. 6. 1892
  30. František Hájek, inv. 1. 7. 1910
  31. Leopold Rosenberg, inv. 1. 11. 1927
  32. Rudolf Zbirovský, inv. 22. 1. 1947
 
Od roku 1995 je farnost spravována administrátory.